Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych i Teatralnych
Skontaktuj się z nami

Regulamin wypożyczalni

 • 1. Rezerwacja  

  1.1 Rezerwacja jest przyjęta po potwierdzeniu przez pracownika Wypożyczalni oraz wpłaceniu zaliczki.

 • 2. Wypożyczenie

  2.1. Wypożyczenie stroju oznacza akceptację regulaminu Wypożyczalni.
  2.2. W momencie wypożyczenia należy uiścić opłatę za wypożyczenie oraz kaucję zwrotną ustalaną indywidualnie dla każdego stroju.
  2.3.Przy wypożyczeniu stroju niezbędny jest dokument tożsamości z aktualnym adresem zamieszkania. W przypadku braku dokumentu Wypożyczalnia pobiera wyższą kaucję zwrotną.
  2.4.Przy wypożyczeniu stroju niezbędny jest dokument tożsamości z aktualnym adresem zamieszkania. W przypadku braku dokumentu Wypożyczalnia pobiera wyższą kaucję zwrotną.
  2.5.Przy wypożyczeniu stroju niezbędny jest dokument tożsamości z aktualnym adresem zamieszkania. W przypadku braku dokumentu Wypożyczalnia pobiera wyższą kaucję zwrotną.

 • 3. Użytkowanie 

  3.1. Klient jest zobowiązany do używania stroju zgodnie z jego przeznaczeniem.
  3.2. Za uszkodzenia stroju wykraczające poza normalne zużycie Klient ponosi odpowiedzialność finansową, adekwatną do kosztów przywrócenia go do poprzedniego stanu.
  3.3. Dokonywanie zmian i przeróbek stroju musi być wcześniej uzgodnione z pracownikiem Wypożyczalni.
  3.4. Stroje pierze Wypożyczalnia. Za ewentualne szkody powstałe w wyniku prania stroju przez Klienta, odpowiedzialność ponosi Klient.

 • 4. Zwrot              

  4.1. Po przekroczeniu terminu zwrotu Wypożyczalnia pobiera dodatkową opłatę za każdy dzień zwłoki.
  4.2. Jeżeli istnieje potrzeba przedłużenia terminu zwrotu stroju, należy uzgodnić to z pracownikiem Wypożyczalni przed upływem tego terminu.
  4.3. Za zagubienie całego stroju, jego części lub akcesoriów Wypożyczalnia pobiera opłatę w wysokości kosztów jego uszycia lub zakupu.

  Odwiedź i polub nasz profil #CzarodziejkaComPl
  Serdecznie zapraszamy!